Rekrutacja

Zasady i formularze rekrutacyjne

W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia I edycji szkoleń w ramach projektu "SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej" , która rozpocznie się 25 października b.r. zamieszczamy kartę uczestnictwa w Projekcie.

 

Co trzeba zrobić by stać się uczestnikiem?

Wystarczy, że zamieszkujesz w województwie lubelskim i/lub jesteś pracownikiem naukowym lub naukowo-dydaktycznym, doktorantem, absolwentem uczelni, studentem IV/V roku studiów. Jeżeli dodatkowo posiadasz motywację i masz pomysł na działalność gospodarczą typu spin off/out w branżach strategicznych dla Lubelszczyzny (inżynieria, biotechnologia, informatyka, ochrona środowiska, turystyka i agroturystyka, usługi wysokospecjalistyczne, rolnictwo i przetwórstwo, alternatywne źródła energii) to jesteś idealnym kandydatem na uczestnika szkolenia.

 

Bardzo prosimy wszystkie osoby, wyrażające chęć wzięcia udziału w naszym projekcie o uzupełnienie zgłoszenia i dostarczenie osobiście lub listownie do Biura Projektu w Lublinie przy ul. M.C. Skłodowskiej 3/p.19. Po zamknięciu naboru do I edycji szkoleń przeprowadzona zostanie ocena formalna. 20 osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostaną powiadomione o zakwalifikowaniu, natomiast pozosałe osoby utworzą listę rezerwową wg otrzymanej punktacji.

 

Nie zwlekaj, złoś swój akces i zdobądź wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci zrealizować swoje marzenia. Zapraszamy.

 

 

Banner

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >