Beneficjenci

KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O UCZESTNICTWO W PROJEKCIE?

W ramach projektu pn.: "SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej"  łącznie przeszkolonych zostanie 60 osób pochodzących z terenu województwa lubelskiego. Jest stworzony dla osób, związanych ze środowiskiem akademickim, a dokładnie do:

  • pracowników naukowych;
  • pracowników dydaktycznych;
  • doktorantów;
  • absolwentów (w okresie 12 miesięcy od ukończenia studiów);
  • studentów IV i V roku;
  • studentów I i II roku studiów uzupełniających drugiego stopnia.

Z założenia przedsięwzięcie będzie wspierać przedsiębiorczość akademicką w branżach strategicznych dla Lubelszczyzny (inżynieria, biotechnologia, informatyka, ochrona środowiska, turystyka i agroturystyka, usługi wysokospecjalistyczne, rolnictwo i przetwórstwo, alternatywne źródła energii). Uczestnictwo w projekcie gwarantuje Uczestnikom pozyskanie wiedzy i zdobycie konkretnych umiejetności, które wpłyną na motywację do podjęcia działalności gospodarczej, w tym typu spin off/out.

 

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >