Aktualności

29-07-2010

Publikacja na temat przedsiębiorczości akademickiej

Pragniemy poinformować, iż przekazujemy do Państwa dyspozycji efekt zakończonego cyklu szkoleń, swego rodzaju podsumowanie w postaci publikacji pn.: "Przedsiębiorczośc akademicka". Jest ona kompendium wiedzy, będącym zbiorem 7 artykułów, przygotowanych przez praktyków z zakresu odpowiedającego tematyce szkoleń.

 

Wyrażamy nadzieję, iż poruszone w publikacji tematy, niczym Spinaker, przyspieszą Państwa działania, związane z wyruszeniem w rejs ku przedsiębiorczości.

 

Publikacja została rozkolportowana do bibliotek lubelskich uczelni, jest równiez dostępna na miejscu w biurze projektu w Lublinie przy ul. M.C. Skłodowskiej 3/p.19.

 

Szczegółowych informacji w tej sprawie można pozyskać także pod numerem telefonu 81 532 31 51 lub 663 391 057.

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >