Aktualności

09-08-2010

SPINAKER zakończony

Z końcem lipca b.r. zakończyliśmy realizację proejktu pn.: "SPINAKER WIEDZY Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej". W ciągu ostatnich 12 miesięcy pracowaliśmy niezwykle intensywnie nad dostarczaniem wiedzy i kształtowaniem umiejętności umiejętności 60 uczestników, którym zapewniliśmy kompleksowe wsparcie szkoleniowe i doradcze. Efektem projektu była również promocja idei przedsiębiorczości akademickiej w środowisku lubelskich uczelni wyższych.

Biorąc pod uwagę fakt, iż rozwój nowoczesnych kadr naukowych wymaga wyłaniania i zatrudniania w biznesie najzdolniejszych ludzi oraz związania ich pracy naukowej z praktyką, dużego znaczenia nabiera podnoszenie świadomości w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Mamy nadzieje, że czas spędzony na zajęciach okazał się dla uczestników czasem owocnym, obfitującym w ciekawe doświadczenia i nowe kontakty. Dziękujemy wszystkim za imponujące zaangażowanie, chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz  rzetelne podejście do omawianych kwestii.

 

Zespół projektowy

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >