Aktualności

01-04-2010

Ostatnie dni rekrutacji do III edycji SPINAKERA

Trwająca od 22 lutego b.r. rekrutacja do III edycji szkoleń, realizowanych w ramach Projektu "SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej" powoli dobiega końca, a ostatnie wolne miejsca czekają być może na Ciebie. Dlatego jeśli pragniesz ugruntować wiedzę oraz nabyć cenne umiejętności, które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać w życiu zawodowym - nie zwlekaj i zgłoś swój udział w Projekcie.

 

Czekamy na Ciebie jedynie przez kilka następnych dni. Więcej informacji można pozyskać pod adresem: http://www.spinaker.innpuls.pl/rekrutacja/, jak również w Biurze Projektu, mieszczącym się przy ul. M.C.Skłodowskiej 3/p.19 w Lublinie oraz pod numerem telefonu  81 532 31 51. 

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >