Aktualności

24-02-2010

Rekrutacja do III edycji SPINAKERA - rozpoczęta

Niedawno informowaliśmy o tym, że realizowana jest II edycja szkoleń, tymczasem obecnie mamy przyjemność zawiadomić, iż z dniem 22 lutego 2010 r. uruchamiamy rekrutację do III i niestety ostatniej już edycji SPINAKERA. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie, seredcznie zapraszamy do składania, bądź też nadsyłania zgłoszeń.

 

W celu pozyskania szczegółów związanych z procesem rekrutacyjnym odsyłamy na adres: http://www.spinaker.innpuls.pl/rekrutacja/ Informacje można również pozyskać w Biurze Projektu, znajdującym się przy ul. M.C.Skłodowskiej 3/p.19 w Lublinie lub pod numerem telefonu  81 532 31 51. 

 

Wszystkie osoby rozważające wzięcie udziału w szkoleniach mogą zapoznać się z dołączonym harmonogramem najbliższej III edycji szkoleń.

Pliki do pobrania

harmonogram_iii_edycji.pdf harmonogram_iii_edycji.pdf

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >