Aktualności

11-01-2010

Doradztwo w ramach projektu

Z dniem 14 stycznia 2010 roku rozpoczną się indywidualne spotkania z doradcą, dla 3 beneficjentów ostatecznych, którzy uczestniczyli w I cyklu szkoleniowym i wykazali szczególne zainteresowanie założeniem firmy typu spin off/out. Zostali oni wyłonieni na podstawie oceny pomysłów na firmę odpryskową, ujetych w formie Biznes Planu. Ocena dokonana została przez niezależny, 6-osobowy zespół, złożony z koordynatora, 2 przedstawicieli jednostek naukowych, 2 przedstawicieli MŚP oraz 1 specjalistę ds. PWIiP.

 

Osoby, które odbędą spotkania z doradcą otrzymają tzw. proof of concept - czyli potwierdzenie technicznego i biznesowego potencjału nowego przedsięwzięcia.

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >