Aktualności

13-01-2010

Zbliża się II edycja SPINAKERA

Dokładnie miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej, II edycji szkoleń, w ramach projektu: SPINAKER WIEDZY – Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 13 lutego 2010 r. Miejscem spotkań, w którym będą prowadzone szkolenia będzie podobnie jak w poprzedniej edycji Hotel Mercure Unia Lublin, mieszczący się przy Al. Racławickie 12.

 

Czasu zostało niewiele, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do nadsyłania i składania zgłoszeń. Ostateczny termin upływa 10 lutego 2010 roku.

 

Szczegóły związane z rekrutacją znajdują się pod adresem: http://www.spinaker.innpuls.pl/rekrutacja/

 

Dla zainteresowanych, bądź rozważających wzięcie  udziału w szkoleniach, załączamy równiez HARMONOGRAM II EDYCJI spotkań.

 

Pliki do pobrania

harmonogram_ii_edycja.pdf harmonogram_ii_edycja.pdf

lista aktualności

Banner - bez ramki

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do mieszkańców województwa lubelskiego zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od sierpnia 2009 roku do lipca 2010 roku.

więcej >